שירותים

קידום אורגני לאתרי איקומרס

מה זה?

קידום אורגני

אלה שעוד אין להם חנות וירטואלי כבר מבינים ששם נמצא העתיד. אלה שהם בעלי עסקים באיקומרס, מבינים שכדי שהעסק שלהם יצליח, צריך הרבה מעבר לרק לפתוח את חנות וירטואלית.

אז מה הפך את הקנייה ברשת לכל כך מפתה, ואיך תוכלו להכנס לתחום הזה ולהפוך את החנות שלכם למובילה?

אם הגעתם לכאן אז כנראה שכבר יש לכם עסק דיגיטלי שעובד. אנחנו כאן בשביל לעשות את ההבדל בין קמפיין שמביא עבודה, לבין קמפיין שכל כך יצליח שרק תרצו קצת מנוחה.

 

למה?

למה לקדם את האתר שלכם איתנו?
הסתכלות רחבה
אנחנו מבינים את החשיבות בייחודים של כל חנות. אצלנו תקבלו הבנה מעמיקה של העסק שלכם, נזהה את הגורמים הייחודיים באתר שלכם ובכך נהפוך את האתר שלכם למוביל בתחומכם!
איתך לאורך כל הדרך
אצלנו תקבלו ליווי לאורך כל הדרך, מהקמת הקמפיין שלכם ועד לניהול שלו. עם נותני השירות המדהימים אצלנו תקבלו את הליווי הצמוד ותמיכה בכל מה שרק תחלמו.
מגוון רחב
כל נותן שירות אצלנו מתמקצע בסוג קידום אחד על פי תחומו. אצלנו תוכלו לעיין ולבחור ממקום מושכל את סוג הקידום בה תרצו לפעול ועל פיה להתאים לכם את נותן השירות שיעשה זאת מצורה הטובה ביותר.

קידום אורגני

דוגמאות

כל מה שלא העזתם לשאול לגבי קידום אורגני לאתרי איקומרס

 מהו קידום SEO עבור אתרי איקומרס?

קידום אתרי איקומרס מתייחס לתהליך של אופטימיזציה של אתר האינטרנט והתוכן של חנות וירטואלית כדי לשפר את הנראות והדירוג שלה בדפי תוצאות מנועי החיפוש (SERPs). זה כולל טכניקות ואסטרטגיות שונות למשוך תנועה אורגנית ולהגדיל את הסבירות להמרות ולמכירות.

מדוע SEO חשוב לאתרי איקומרס?

קידום אתרים הוא חיוני לאתרי איקומרס מכיוון שהוא עוזר להם להופיע גבוה יותר בדירוג מנועי החיפוש, מה שמוביל לנראות מוגברת, לתנועה אורגנית וללקוחות פוטנציאליים. על ידי אופטימיזציה של אתר האינטרנט שלהם, עסקי מסחר אלקטרוני יכולים לשפר את הנוכחות הדיגיטלית שלהם, לעלות על מתחרים ולהוביל תנועה ממוקדת יותר לדפי המוצרים שלהם, וכתוצאה מכך מכירות והכנסות גבוהות יותר.

כיצד אפשר לבצע אופטימיזציה של אתר איקומרס שלכם למנועי חיפוש?

ריכזנו מספר צעדים מרכזיים לביצוע אופטימיזציה של אתר האיקומרס שלכם למנועי חיפוש:

 1. בצעו מחקר מילות מפתח יסודי כדי לזהות מונחי חיפוש רלוונטיים.
 2. בצעו אופטימיזציה של דפי המוצר שלכם על ידי הכללת מילות מפתח יעד בכותרות, בתיאורים ובכותרות.
 3. צרו תוכן ייחודי ומשכנע לכל מוצר.
 4. וודאו שלאתר שלכם יש מבנה אתר ברור והגיוני עם ניווט ידידותי למשתמש.
 5. שפרו את מהירות טעינת הדפים כדי לשפר את חווית המשתמש ואת הדירוג במנועי החיפוש.
 6. בצעו אופטימיזציה של תמונות מוצר באמצעות שמות קבצים תיאוריים ותגיות alt.
 7. צרו קישורים נכנסים באיכות גבוהה מאתרים מוסמכים.
 8. השתמשו במדיה חברתית ושיווק תוכן כדי לקדם את המוצרים שלכם ולמשוך קישורים אורגניים.

מה התפקיד של אופטימיזציה בדף בקידום אתרים עבור אתרי איקומרס?

 אופטימיזציה בדף ממלאת תפקיד מכריע בקידום אתרים לאתרי איקומרס. זה כרוך באופטימיזציה של דפי אינטרנט בודדים כדי להפוך אותם לידידותיים יותר למנועי חיפוש ולשפר את הנראות שלהם ב-SERPs. אופטימיזציה בדף כוללת גורמים כגון אופטימיזציה של מילות מפתח, מטא תגיות, מבנה כתובות אתרים, קישורים פנימיים ואופטימיזציה של תוכן. על ידי יישום אסטרטגיות אלו ביעילות, אתרי איקומרס יכולים לשפר את הרלוונטיות והסמכות שלהם בעיני מנועי החיפוש.

עד כמה חשובה אופטימיזציה לנייד עבור SEO של אתרי איקומרס?

אופטימיזציה לנייד חשובה להפליא לקידום אתרים העולמות האיקומרס. עם השימוש הגובר בסמארטפונים ובטאבלטים לקניות מקוונות, מנועי החיפוש נותנים עדיפות לאתרים ידידותיים לנייד בדירוג שלהם. על ידי הבטחה כי אתר האיקומרס שלכם מגיב לנייד ומציע חוויית גלישה חלקה בכל המכשירים, תוכלו למשוך ולשמור על משתמשים ניידים, לשפר את הדירוג שלכם במנועי החיפוש ולהניב המרות רבות יותר.

 האם שכפול תוכן יכול להשפיע לרעה על SEO עבור אתרי איקומרס?

כן, תוכן כפול יכול להשפיע לרעה על SEO עבור אתרי איקומרס. מנועי חיפוש מעדיפים תוכן ייחודי ומקורי, וכאשר הם נתקלים במספר דפים עם אותו תוכן, הם עשויים להתקשות לקבוע איזו גרסה לכלול בתוצאות החיפוש. זה יכול להוביל לדירוג נמוך יותר או אפילו עונשים. חיוני להבטיח שלכל דף מוצר באתר האיקומרס שלכם מכיל תוכן ייחודי ובעל ערך כדי למקסם את יעילות SEO.

כיצד אפשר לבצע אופטימיזציה של תמונות מוצר עבור SEO?

כדי לבצע אופטימיזציה של תמונות מוצר עבור SEO:

 1. השתמשו בשמות קבצים תיאוריים עבור קובצי התמונה שלכם, תוך שילוב מילות מפתח רלוונטיות כאשר הדבר מתאים.
 2. דחסו תמונות כדי להקטין את גודל הקובץ ולשפר את מהירות טעינת הדפים.
 3. הוסיפו תגיות alt המתארות במדויק את תוכן התמונה וכוללות מילות מפתח רלוונטיות.
 4. ספקו כיתובים או כותרות תמונה תיאוריות ועתירות מילות מפתח.
 5. וודא שהתמונות שלכם מגיבות ומוצגות כהלכה במכשירים שונים.
 6. השתמשו ב-Sitemaps של תמונות כדי לעזור למנועי החיפוש לגלות ולהוסיף לאינדקס את התמונות שלכם.

מה התפקיד של חווית משתמש (UX) ב-SEO לאתרי איקומרס?

חווית משתמש (UX) משחקת תפקיד משמעותי בקידום אתרים באתרי איקומרס. מנועי החיפוש נותנים עדיפות לאתרים המספקים חוויה חיובית למשתמשים. על ידי שיפור הניווט באתר, שיפור מהירות טעינת הדפים, הטמעת כפתורי קריאה לפעולה ברורים והצעת תהליך תשלום חלק, אתרי איקומרס יכולים לשפר את הדירוג שלהם במנועי החיפוש. UX טוב לא רק עוזר למשוך תנועה אורגנית אלא גם תורם לאחוזי המרה גבוהים יותר ולשביעות רצון הלקוחות.

כיצד מדיה חברתית יכולה לתרום ל-SEO של אתרי איקומרס?

מדיה חברתית יכולה לתרום לקידום אתרים של אתרי איקומרס בכמה דרכים:

 1. נראות מוגברת: על ידי שיתוף התוכן והמוצרים שלכם בפלטפורמות מדיה חברתית, אתם יכולים להגביר את הנראות של המותג שלכם ולמשוך יותר תנועה אורגנית לאתר שלכם.
 2. אותות חברתיים: מעורבות כגון לייקים, שיתופים והערות במדיה חברתית יכולים להשפיע בעקיפין על הדירוג שלכם במנועי החיפוש, מכיוון שמנועי חיפוש מחשיבים אותות חברתיים כמדד לפופולריות של אתר אינטרנט ולסמכותו.
 3. בניית קישורים: פלטפורמות מדיה חברתית מספקות הזדמנויות לבניית קישורים. כאשר התוכן או המוצרים שלכם משותפים על ידי משתמשים או אתרים משפיעים, זה יכול לגרום לקישורים נכנסים יקרי ערך שמגבירים את הסמכות ואת הדירוג של האתר שלכם במנועי החיפוש.
 4. בניית מותג: מדיה חברתית מאפשרת לכם לבנות את הנוכחות הדיגיטלית, המוניטין ונאמנות הלקוחות של המותג שלכם. נוכחות חזקה של המותג יכולה להוביל להגדלת החיפושים האורגניים ולתנועה ישירה, ולהשפיע לטובה על מאמצי ה-SEO שלכם.

כמה זמן לוקח לראות תוצאות מקידום SEO עבור אתרי איקומרס?

ציר הזמן לראות תוצאות מקידום אתרי איקומרס יכול להשתנות בהתאם לגורמים שונים כגון גיל האתר, תחרות, קושי במילות מפתח ויעילות מאמצי האופטימיזציה שלכם. בדרך כלל, עשויים לחלוף מספר שבועות עד מספר חודשים עד שיתרחשו שיפורים ניכרים בדירוג מנועי החיפוש ובתנועה אורגנית. קידום אתרים הוא תהליך מתמשך, והוא דורש ניטור, התאמות ועדכוני תוכן מתמשכים כדי לשמור ולשפר את הנראות של האתר שלכם בטווח הארוך.

דברים חשובים שצריך לדעת לפני שלוקחים את שירותיו של מקדם SEO

הבינו את המטרות של העסק שלכם

לפני רכישת שירות קידום אתרים אורגני, חיוני שתהיה לכם הבנה ברורה של המטרות העסקיות שלכם. קבעו מה אתם רוצים להשיג באמצעות SEO, בין אם זה הגדלת תעבורת האתר, שיפור דירוג מנועי החיפוש או יצירת יותר לידים ומכירות.

העריכו את המומחיות והניסיון של ספק ה-SEO

חקרו את המומחיות והניסיון של מקדם ה-SEO בתעשייה. חפשו את הרקורד שלהם, המלצות של לקוחות, סיפורי מקרה והסמכות. מקדם SEO בעל מוניטין צריך להיות בעל היסטוריה מוכחת של העברת קמפיינים מוצלחים של SEO אורגני.

בדקו שיטות אתיות

ודאו ששירות ה-SEO פועל לפי שיטות אתיות ואינו עוסק בטכניקות קידום אתרים בתחום האפור שעלולות לגרום לקנסות ממנועי החיפוש. תשאלו על הגישה שלהם לבניית קישורים, יצירת תוכן ואופטימיזציה בדף כדי להבטיח שהם דבקים בשיטות העבודה המומלצות בתעשייה.

העריכו את היקף השירותים

הבינו את היקף שירות ה-SEO האורגני. האם הם יטפלו גם באופטימיזציה בדף וגם באופטימיזציה מחוץ לדף? האם הם מספקים מחקר מילות מפתח, יצירת תוכן ותמיכה טכנית בקידום אתרים? הבהירו מה כלול בשירות וודאו שהוא תואם את הצרכים שלכם.

שקלו את מסגרת הזמן לתוצאות

קידום אתרים היא אסטרטגיה ארוכת טווח, ולוקח זמן לראות תוצאות משמעותיות. היזהרו ממקדמי אתרים המבטיחים תוצאות מהירות ולא מציאותיות. שירות SEO אמין יספק ציר זמן ריאלי ויקבע ציפיות בהתאם.

דונו בתהליך הדיווח והתקשורת

ודאו שמקדם ה-SEO מספק דוחות ועדכונים שוטפים על התקדמות מסע הפרסום שלכם. תשאלו כיצד הם מתקשרים עם לקוחות והתייחסו לכל דאגה או שאלה שיש לכם. תקשורת פתוחה ושקופה חיונית לשותפות מוצלחת.

בצעו סקר שוק לגבי מחירים

הבינו את מבנה התמחור של שירות קידום אתרים אורגני. חלק מהספקים מציעים דמי שמירה חודשיים, בעוד שאחרים גובים לכל פרויקט. הבהירו אם ישנן עלויות נוספות או חיובים נסתרים. בנוסף, עיינו בתנאי החוזה, לרבות משך ההסכם וכל מדיניות הביטול.

חפשו הפניות 

בקשו הפניות ממקדם האתרים. צרו קשר עם לקוחות קודמים או נוכחיים שלהם כדי לקבל תובנות לגבי הניסיון שלהם עם השירות. זה יעזור לכם להעריך את המהימנות, המקצועיות והיכולת של הספק להביא תוצאות.

שקלו תמיכה ואופטימיזציה מתמשכים

קידום אתרים הוא תהליך מתמשך, והוא דורש ניטור, התאמות ואופטימיזציה מתמשכים. תשאלו לגבי הגישה של המומחה לתמיכה ואופטימיזציה מתמשכים כדי להבטיח שהאתר שלכם ישמור על הנראות והדירוג שלו בטווח הארוך.

השוו מספר אפשרויות

אל תסתפקו בחוות הדעת של המקדם SEO הראשון שנתקלתם בו. השוו מספר מומחים על סמך ההצעות, התמחור, המוניטין וביקורות הלקוחות שלהם. זה יעזור לכם לקבל החלטה מושכלת ולבחור את שירות ה-SEO הטוב ביותר עבור העסק שלכם.

דילוג לתוכן