אודות

מי אנחנו?

אנחנו קהילת חובבי האיקומרס הגדולה ביותר בישראל. הקהילה שלנו מחברת בין כל חובבי האיקומרס ומאפשרת לנו לשתף מידע ולעזור אחד לשניה. חולמים על הקמת חנות וירטואלית ולא יודעים מאיפה להתחיל? בעלי חנות ומרגישים תקועים? בשביל זה אנחנו כאן! ברוכים הבאים לקהילת חובבי האיקומרס הגדולה ביותר בישראל. הקהילה שלנו מחברת בין כל חובבי האיקומרס ומאפשרת לנו לשתף מידע ולעזור אחד לשניה. בין אם אתם מנוסים בתחום ובין אם אתם בצעדים הראשונים שלכם, אנחנו כאן כדי ללוות אתכם ולהגיע ביחד למטרות שלכם. אז למה אתם מחכים? בואו תצטרפו אלינו ותקבלו את העדכונים הכי חמים בעולמות האיקומרס!

“תתכוננו לצאת למסע מרגש בו תמצאו כל פתרון שרק תזדקקו לו,
מתכנים ייחודיים שכולנו מחפשים ועד להמלצות לכל סוג של נותני שירות שרק חלמתם עליו.”

האתר שלנו הוא לא רק מקור מידע לכל מה שתרצו לקרוא עליו בעולמות האיקומרס, אלא קהילה גדלה ומתפתחת שהיא משפחה! קהילה בה אתם יכולים לשתף אותו בקשיים שלכם וכלל חברי הקהילה יירתמו לעזרתכם, קהילה בה תוכלו לשתף אותנו בהצלחות שלכם ולחלוק את הידע שלכם עם אנשים אחרים בקהילה.

למה בכלל איקומרס? בשנים האחרונות אפשר לראות איך הדיגיטל מתקדם וביחד איתו דוחף קדימה את האיקומרס (או שיש כאלה שיטענו שהאיקומרס דוחף את הדיגיטל), אנחנו מאמינים שזה תחום שרק הולך וגדל, יותר שחקנים נכנסים אליו והוא ימשיך להיות חלק מרכזי וחשוב בעולמות היזמות. לכן החלטנו להרים את הכפפה וליצור בית משותף עבור כל היזימים המתחילים והמנוסים שמתעסקים בעולמות האיקומרס. העולם הזה רץ קדימה בין נצטרף אליו ובין אם לא ולכן כל רגע בו אתם מחוץ למשחק, אתם יוצרים לעצמכם פער גדול יותר להצמיד.

אז לסיכום, חברים יקרים, אנחנו שמחים שהחלטם להצטרף לקהילה העוטפת הזו בה נספק לכם את כל הצרכים שרק תחשבו עליהם בעולמות האיקומרס. חשבו שתזכרו! אנחנו כאן לכל שאלה/בקשה/טענה שרק עולה לראשכם, אז אל תתביישו ותפנו אלינו בכדי שנוכל להענות לצרכים שלכם.”

דילוג לתוכן